İletişim

Santral : 0 252 211 10 00 - 0 252 211 15 00
Öğrenci Çağrı Merkezi : 0 252 211 2222 
FAKÜLTE / YÜKSEKOKUL / MESLEK YÜKSEKOKUL/ ENSTİTÜ ÖĞRENCİ İŞLERİ BÜROLARI 
DAHİLİ TELEFON NUMARALARI

Okul Adı Telefon Numarası E-Posta
Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi 0252 211 2100 gsf@mu.edu.tr
Diş Hekimliği Fakültesi 0252 211 2101 dhf@mu.edu.tr
Edebiyat Fakültesi 0252 211 2102 edebiyat@mu.edu.tr
Eğitim Fakültesi 0252 211 2108 egitimf@mu.edu.tr
Fen Fakültesi 0252 211 2111 fenfakultesi@mu.edu.tr
Fethiye İşletme Fakültesi 0252 211 2113 fif@mu.edu.tr
Fethiye Sağlık Bilimleri Fakültesi 0252 211 2114 fethiyes@mu.edu.tr
Fethiye Ziraat Fakültesi 0252 211 2115  
Hukuk Fakültesi 0252 211 2116  
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 0252 211 2119 iibf@mu.edu.tr
İslami İlimler Fakültesi 0252 211 2120 islamiilimler@mu.edu.tr
Milas Veteriner Fakültesi 0252 211 2124 vet@mu.edu.tr
Mimarlık Fakültesi 0252 211 2125 mimarlik@mu.edu.tr
Mühendislik Fakültesi 0252 211 2126 muhendislik@mu.edu.tr
Sağlık Bilimleri Fakültesi 0252 211 2127 saglik@mu.edu.tr
Spor Bilimleri Fakültesi 0252 211 2128 sporbilimleri@mu.edu.tr
Su Ürünleri Fakültesi 0252 211 2129 sufak@mu.edu.tr
Teknik Eğitim Fakültesi 0252 211 2130  
Teknoloji Fakültesi 0252 211 2132 teknoloji@mu.edu.tr
Tıp Fakültesi 0252 211 2133 tipfak@mu.edu.tr
Turizm Fakültesi 0252 211 2137 turizm@mu.edu.tr
Dalaman Sivil Havacılık Yüksekokulu 0252 211 2138 sivilhavacilik@mu.edu.tr
Seydikemer Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu 0252 211 2143 subyo@mu.edu.tr
Yabancı Diller Yüksekokulu 0252 211 2144 ydyo@mu.edu.tr
Bodrum Denizcilik Meslek Yüksekokulu 0252 211 2145 bdmyo@mu.edu.tr
Dalaman Meslek Yüksekokulu 0252 211 2146 dalaman@mu.edu.tr
Datça Kazım Yılmaz Meslek Yüksekokulu 0252 211 2147 datca@mu.edu.tr
Fethiye ASM Koçman Meslek Yüksekokulu 0252 211 2148 fethiye@mu.edu.tr
Fethiye Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 0252 211 2152 fshmyo@mu.edu.tr
Kavaklıdere Şehit Mustafa Alper MYO 0252 211 2153 kavaklıdere@mu.edu.tr
Köyceğiz Meslek Yüksekokulu 0252 211 2154 koycegizmyo@mu.edu.tr
Köyceğiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 0252 211 2157 koycegizshmyo@mu.edu.tr
Marmaris Turizm Meslek Yüksekokulu 0252 211 2158 marmaristmyo@mu.edu.tr
Milas Meslek Yüksekokulu 0252 211 2160 milas@mu.edu.tr
Muğla Meslek Yüksekokulu 0252 211 2161 muglamyo@mu.edu.tr
Ortaca Meslek Yüksekokulu 0252 211 2162 ortaca@mu.edu.tr
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 0252 211 2163 saghiz@mu.edu.tr
Ula Ali Koçman Meslek Yüksekoulu 0252 211 2164 ula-myo@mu.edu.tr
Yatağan Meslek Yüksekokulu 0252 211 2166 yatagan@mu.edu.tr
Eğitim Bilimleri Enstitüsü 0252 211 5006 ens-egt@mu.edu.tr
Fen Bilimleri Enstitüsü 0252 211 5007 ensfen@mu.edu.tr
Sosyal Bilimler Enstitüsü 0252 211 5008 ens-sos@mu.edu.tr
Sağlık Bilimleri Enstitüsü 0252 211 5009 sagbil@mu.edu.tr
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı İletişim Bilgileri
   
Telefon    : 0 252 211 12 51  
0 252 211 13 53  
0 252 211 32 00  
0 252 211 12 56  
Fax            : 0 252 211 12 64  
e - posta : ogr-is@mu.edu.tr   
Adres       : Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü   
                    Öğrenci İşleri Dairesi Başkanlığı S Blok 1.kat
                    48000 Kötekli / MUĞLA  
 


   
   
   
>